Αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Δόξα Δράμας – Αναγέννηση Γιαννιτσών 2-0
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος 2-0
Εθνικός Αγιονερίου – Απόλλων Αρναίας 1-0
Καμπανιακός – Πανσερραϊκός 1-1
Καστοριά – Θύελλα Φιλώτα 0-2
Ορφέας Ελευθερούπολης – Έβρος Σουφλίου 1-1
Καβάλα – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 2-0
Άρης Ακροποτάμου – Άρης (10/11, 15:00)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Δόξα Δράμας – Αναγέννηση Γιαννιτσών 2-0
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος 2-0
Εθνικός Αγιονερίου – Απόλλων Αρναίας 1-0
Καμπανιακός – Πανσερραϊκός 1-1
Καστοριά – Θύελλα Φιλώτα 0-2
Ορφέας Ελευθερούπολης – Έβρος Σουφλίου 1-1
Καβάλα – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 2-0
Άρης Ακροποτάμου – Άρης (10/11, 15:00)
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Δωτιέας Αγιάς – Τρίκαλα 2-2
Πύρασος – Αναγέννηση Άρτας 1-5
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πυρσός Γρεβενών 5-1
Βατανιακός – Οπούντιος Μαρτίνου 1-1
Θεσπρωτός – Εθνικός Φιλιππιάδας 3-1
Μακροχώρι – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-3
ΑΕ Καραϊσκάκης – Λευκάδια 3-0
Κοζάνη – Ρήγας Φεραίος 1-1
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Λουτράκι-Αχαϊκή 2-0
ΠΑΟ Βάρδας-Καλαμάτα 0-1
Μανδραϊκός-Παναρκαδικός 1-3
Πανελευσινιακός-Παναργειακός 0-3
Ερμής Κιβερίου-Αστέρας Μαγούλας 1-0
Ζακυνθιακός-Δόξα Ν. Μανολάδας 1-1
Αιολικός-ΑΟ Κύμης 3-0 α.α
Ρεπό: Βύζας Μεγάρων
4ος ΟΜΙΛΟΣ
Ηρόδοτος-Κηφισιά 0-2
Ηλυσιακός-Γιούχτας 2-1
Κισσαμικός-ΠΑΟ Κρουσώνα 1-1
Ιωνικός-Ατρόμητος Πειραιά 2-0
Αστέρας Βάρης-Εθνικός 3-0
Τριγλία Ραφήνας-Νέα Ιωνία 1-0
Γλυφάδα-Αναγέννηση Ιεράπετρας 0-0
ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ; ΚΑΝΕ LIKE... ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΕ ΤΟ
Γίνετε φίλοι μας, στη σελίδα μας στο facebook: http://www.facebook.com/vatolakkiotis
Στείλτε μας τις απόψεις σας, τα άρθρα σας, τις καταγγελίες σας και οτιδήποτε θέλετε στο email: kostasdigos@yahoo.gr
Δωτιέας Αγιάς – Τρίκαλα 2-2
Πύρασος – Αναγέννηση Άρτας 1-5
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πυρσός Γρεβενών 5-1
Βατανιακός – Οπούντιος Μαρτίνου 1-1
Θεσπρωτός – Εθνικός Φιλιππιάδας 3-1
Μακροχώρι – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-3
ΑΕ Καραϊσκάκης – Λευκάδια 3-0
Κοζάνη – Ρήγας Φεραίος 1-1
Βαθμολογία Γ' Εθνικής - 2ος Όμιλος
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Λουτράκι-Αχαϊκή 2-0
ΠΑΟ Βάρδας-Καλαμάτα 0-1
Μανδραϊκός-Παναρκαδικός 1-3
Πανελευσινιακός-Παναργειακός 0-3
Ερμής Κιβερίου-Αστέρας Μαγούλας 1-0
Ζακυνθιακός-Δόξα Ν. Μανολάδας 1-1
Αιολικός-ΑΟ Κύμης 3-0 α.α
Ρεπό: Βύζας Μεγάρων
4ος ΟΜΙΛΟΣ
Ηρόδοτος-Κηφισιά 0-2
Ηλυσιακός-Γιούχτας 2-1
Κισσαμικός-ΠΑΟ Κρουσώνα 1-1
Ιωνικός-Ατρόμητος Πειραιά 2-0
Αστέρας Βάρης-Εθνικός 3-0
Τριγλία Ραφήνας-Νέα Ιωνία 1-0
Γλυφάδα-Αναγέννηση Ιεράπετρας 0-0
ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ; ΚΑΝΕ LIKE... ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΕ ΤΟ
Γίνετε φίλοι μας, στη σελίδα μας στο facebook: http://www.facebook.com/vatolakkiotis
Στείλτε μας τις απόψεις σας, τα άρθρα σας, τις καταγγελίες σας και οτιδήποτε θέλετε στο email: kostasdigos@yahoo.gr
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου