ΣΙΝΕ

Τετάρτη 13 Μαΐου 2015

ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ - ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 0-1 ΦΩΤΟ - VIDEO

Μπαράζ ανόδου στη Γ' Εθνική 2η αγωνιστική 4ος όμιλος
ΆΤΥΧΗ ΣΤΑΘΗΚΕ Η  Α.Ε.Π., ΕΧΑΣΕ ΑΠΟ ΤΗ ΦΛΩΡΙΝΑ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΗΣ ΜΕ ΑΥΤΟΓΚΟΛ ΑΠΟ ΤΟ 3'ο ΛΕΠΤΟ!!!

Νίκη κλοπή με αυτογκόλ για τον Πας Φλώρινας, που επικράτησε με σκορ 0-1 της Α.Ε. Ποντίων Βατολάκκου για τα μπαράζ ανόδου στη Γ' Εθνική.
Ούτε ο πάγκος του ΠΑΣ δεν περίμενε τέτοιο ιδανικό ξεκίνημα!!!
Η ομάδα του Χρήστου Λάλλου στάθηκε άτυχη στην αναμέτρηση της 2ης αγωνιστικής, καθώς στο 3ο λεπτό, ένα αυτογκόλ  έκρινε το αποτέλεσμα του σημερινού αγώνα.
Έχοντας την απόλυτη κατοχή της μπάλας και την πρωτοβουλία των κινήσεων, οι γηπεδούχοι δεν κατάφεραν να ξεκλειδώσουν την άμυνα ενός ταμπουρωμένου πίσω ΠΑΣ.

Οι καλύτερες φάσεις
Στο 3ό λεπτό ο Θ. Τατσόπουλος δέχθηκε βαθιά μπαλιά, σούταρε, η μπάλα βρήκε στο σώμα του Θωμά Λάλλου, άλλαξε πορεία για να καταλήξει στα δίχτυα του Κοτίτσα.
Στο 26' κεφαλιά του ίδιου θα καταλήξει στην αγκαλιά του Κοτίτσα.
Στο 32' πλασέ του Π. Λάλλου πέρασε ελάχιστα άουτ.
Στο 45' + σουτ του Π. Λάλλου από καλή θέση θα περάσει στην εξωτερική πλευρά της εστίας του Στάικου.
Στο 59'σε απ' ευθείας εκτέλεση φάουλ του Τσιγλή, θα πεταχτεί ο Κοτίτσα για να αποκρούσει εντυπωσιακά υπερασπίζοντας την εστία του.
Στο 72' από το ύψος της μικρής περιοχής το γυριστό σουτ του Κουτσαλιάρη θα μπλοκάρει ο Στάικος.
στο 83' Κουτσαλιάρης και Καλαιτζίδης δεν τα καταφέρνουν για την ισοφάριση.

Διαιτησία: Μαλούτας, Παρασίου, Παπαδόπουλος (Ημαθίας)

ΑΕΠ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ (Λάλλος): Κοτίτσα, Λάλλος Π., Μπόλλος, Παπαηλίας (52' Καλαιτζίδης), Λάλλος Θ., Μπιζιώτας, Κοτζατίσογλου Αγ., Κοτζατίσογλου Σοφ., Μάρτιν (89' Καρτσιούνης), Κουτσαλιάρης, Ιωαννίδης.

ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ (Βασιλείου): Στάικος, Κελεσίδης, Γεωργόπουλος, Ε. Τασόπουλος, Τσιγλής, Γκατζόπουλος, Μπάγας (85' Ρούφας), Αλεξιάδης, Γυφτόπουλος, Θ. Τασόπουλος (67' Λεζάκης), Φωστηρόπουλος (77' Παρίσης).

ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ 2ης ΑΓΩΝ. ΕΔΩ...

Δείτε το video από το κανάλι 28 που κάλυψε και αυτό το παιχνίδι και τους ευχαριστούμε για ακόμη μια φορά...