JORDAN - POSTO ITALIANO
JORDAN
JORDAN - POSTO ITALIANO
"ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΒΙΤΡΙΝΕΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ, ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΕΟΡΤΑΣTΙΚΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ!!!"

Φωτογραφία



Φωτογραφία

Κυριακή, 11 Σεπτεμβρίου 2016

Γ' ΕΘΝΙΚΗ: ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2016-17 (ΟΛΟΙ ΟΙ ΌΜΙΛΟΙ)

Αναλυτικά η κλήρωση:


Οι ημερομηνίες και οι ώρες του πρώτου γύρου: 11 (17:00), 18 (16:30), 25 (16:30) Σεπτεμβρίου, 2 (16:00) 9 (16:00), 23 (15:00), 30 (15:00) Οκτωβρίου, 6-20-27 Νοεμβρίου (15:00), 4-11-18  Δεκεμβρίου (15:00) και 8-15 Ιανουαρίου (15:00)
Αγωνιστική ημέρα: 1
11.09. 17:00ΑΕ ΠοντίωνΑπόλλων Καλαμαριάς 19262 : 4
11.09. 17:00ΑΟ ΚαρδίαςΟρφέας Ξάνθης0 : 0
11.09. 17:00Απόλλων ΠαραλιμνίουΝέστος Χρυσούπολης0 : 1
11.09. 17:00Δόξα ΔράμαςΚαμπανιακός3 : 1
11.09. 17:00ΚαβάλαΔόξα Προσκυνητών5 : 2
11.09. 17:00Μακεδονικός ΦούφαςΑ.Π.Ε. Λαγκαδά1 : 2
11.09. 17:00ΝάουσαΕορδαϊκός2 : 2
Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας
Αγωνιστική ημέρα: 2
18.09. 16:30Α.Π.Ε. ΛαγκαδάΚαβάλα 0-0
18.09. 16:30Αλμωπός ΑριδαίαςΑΟ Καρδίας 2-2
18.09. 16:30Απόλλων Καλαμαριάς 1926Νάουσα 4-0
18.09. 16:30Δόξα ΠροσκυνητώνΔόξα Δράμας 0-0
18.09. 16:30ΕορδαϊκόςΝέστος Χρυσούπολης 1-2
18.09. 16:30ΚαμπανιακόςΑπόλλων Παραλιμνίου 1-0
18.09. 16:30Ορφέας ΞάνθηςΜακεδονικός Φούφας 3-2
Ρεπό: ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου
Αγωνιστική ημέρα: 3
25.09. 16:30ΑΕ ΠοντίωνΑλμωπός Αριδαίας 0-1
25.09. 16:30ΑΟ ΚαρδίαςΜακεδονικός Φούφας 0-0
25.09. 16:30Απόλλων ΠαραλιμνίουΔόξα Προσκυνητών 4-0
25.09. 16:30Δόξα ΔράμαςΑ.Π.Ε. Λαγκαδά 3-0
25.09. 16:30ΕορδαϊκόςΚαμπανιακός 3-0
25.09. 16:30ΚαβάλαΟρφέας Ξάνθης 0-0
25.09. 16:30Νέστος ΧρυσούποληςΑπόλλων Καλαμαριάς 1926 0-3
Ρεπό: Νάουσα
Αγωνιστική ημέρα: 4
02.10. 16:00Α.Π.Ε. ΛαγκαδάΑπόλλων Παραλιμνίου 2-1
02.10. 16:00ΑΕ ΠοντίωνΑΟ Καρδίας 0-0
02.10. 16:00Αλμωπός ΑριδαίαςΝάουσα 0-0
02.10. 16:00Απόλλων Καλαμαριάς 1926Καμπανιακός 1-0
02.10. 16:00Δόξα ΠροσκυνητώνΕορδαϊκός 1-0
02.10. 16:00Μακεδονικός ΦούφαςΚαβάλα 2-1
02.10. 16:00Ορφέας ΞάνθηςΔόξα Δράμας 0-3
Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης
Αγωνιστική ημέρα: 5
09.10. 16:00ΑΟ ΚαρδίαςΚαβάλα 1-1
09.10. 16:00Απόλλων Καλαμαριάς 1926Δόξα Προσκυνητών 3-1
09.10. 16:00Απόλλων ΠαραλιμνίουΟρφέας Ξάνθης 0-0
09.10. 16:00Δόξα ΔράμαςΜακεδονικός Φούφας 4-0
09.10. 16:00ΕορδαϊκόςΑ.Π.Ε. Λαγκαδά 0-2
09.10. 16:00ΝάουσαΑΕ Ποντίων 4-0
09.10. 16:00Νέστος ΧρυσούποληςΑλμωπός Αριδαίας 2-1
Ρεπό: Καμπανιακός
Αγωνιστική ημέρα: 6
23.10. 15:00Α.Π.Ε. ΛαγκαδάΑπόλλων Καλαμαριάς 1926 0-2
23.10. 15:00ΑΕ ΠοντίωνΝέστος Χρυσούπολης          0-4
23.10. 15:00Αλμωπός ΑριδαίαςΚαμπανιακός                      2-0
23.10. 15:00ΚαβάλαΔόξα Δράμας                      2-2
23.10. 15:00Μακεδονικός ΦούφαςΑπόλλων Παραλιμνίου         1-0
23.10. 15:00ΝάουσαΑΟ Καρδίας                         0-1
23.10. 15:00Ορφέας ΞάνθηςΕορδαϊκός                           2-2
Ρεπό: Δόξα Προσκυνητών
Αγωνιστική ημέρα: 7
30.10. 15:00ΑΟ ΚαρδίαςΔόξα Δράμας                      1-3
30.10. 15:00Απόλλων Καλαμαριάς 1926Ορφέας Ξάνθης                   0-1
30.10. 15:00Απόλλων ΠαραλιμνίουΚαβάλα                              1-1
30.10. 15:00Δόξα ΠροσκυνητώνΑλμωπός Αριδαίας               0-1
30.10. 15:00ΕορδαϊκόςΜακεδονικός Φούφας          0-0
30.10. 15:00ΚαμπανιακόςΑΕ Ποντίων                        3-0
30.10. 15:00Νέστος ΧρυσούποληςΝάουσα                              1-1
Ρεπό: Λαγκαδάς
Αγωνιστική ημέρα: 8
06.11. 15:00ΑΕ ΠοντίωνΔόξα Προσκυνητών             0-0
06.11. 15:00Αλμωπός ΑριδαίαςΑ.Π.Ε. Λαγκαδά                   1-2
06.11. 15:00Δόξα ΔράμαςΑπόλλων Παραλιμνίου         0-0
06.11. 15:00ΚαβάλαΕορδαϊκός                          5-1
06.11. 15:00Μακεδονικός ΦούφαςΑπόλλων Καλαμαριάς 1926  0-1
06.11. 15:00ΝάουσαΚαμπανιακός                       1-1
06.11. 15:00Νέστος ΧρυσούποληςΑΟ Καρδίας                         1-1
Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης
Αγωνιστική ημέρα: 9
20.11. 15:00Α.Π.Ε. ΛαγκαδάΑΕ Ποντίων                   3-0
20.11. 15:00ΑΟ ΚαρδίαςΑπόλλων Παραλιμνίου    0-1
20.11. 15:00Απόλλων Καλαμαριάς 1926Καβάλα                         2-1
20.11. 15:00Δόξα ΠροσκυνητώνΝάουσα                         0-1
20.11. 15:00ΕορδαϊκόςΔόξα Δράμας                  0-3
20.11. 15:00ΚαμπανιακόςΝέστος Χρυσούπολης      1-0
20.11. 15:00Ορφέας ΞάνθηςΑλμωπός Αριδαίας           2-1
Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα
Αγωνιστική ημέρα: 10
27.11. 15:00ΑΕ ΠοντίωνΟρφέας Ξάνθης              0-2
27.11. 15:00Απόλλων ΠαραλιμνίουΕορδαϊκός                     2-2
27.11. 15:00Δόξα ΔράμαςΑπ. Καλαμαριάς 1926     2-4
27.11. 15:00ΚαμπανιακόςΑΟ Καρδίας                   5-2
27.11. 15:00Μακεδονικός ΦούφαςΑλμωπός Αριδαίας          2-0
27.11. 15:00ΝάουσαΑ.Π.Ε. Λαγκαδά             0-1
27.11. 15:00Νέστος ΧρυσούποληςΔόξα Προσκυνητών       2-1
Ρεπό: Καβάλα
Αγωνιστική ημέρα: 11
04.12. 15:00Α.Π.Ε. ΛαγκαδάΝέστος Χρυσούπολης 2-0
04.12. 15:00Αλμωπός ΑριδαίαςΚαβάλα  2-1
04.12. 15:00ΑΟ ΚαρδίαςΕορδαϊκός  2-1
04.12. 15:00Απόλλων Καλαμαριάς 1926Απόλλων Παραλιμνίου 2-0
04.12. 15:00Δόξα ΠροσκυνητώνΚαμπανιακός                2-1
04.12. 15:00Μακεδονικός ΦούφαςΑΕ Ποντίων                  2-0
04.12. 15:00Ορφέας ΞάνθηςΝάουσα                       1-1
Ρεπό: Δόξα Δράμας
Αγωνιστική ημέρα: 12
11.12. 15:00Δόξα ΔράμαςΑλμωπός Αριδαίας 3-0
11.12. 15:00Δόξα ΠροσκυνητώνΑΟ Καρδίας 1-2
11.12. 15:00ΕορδαϊκόςΑπόλλων Καλαμαριάς 1926 1-7
11.12. 15:00ΚαβάλαΑΕ Ποντίων 3-0
11.12. 15:00ΚαμπανιακόςΑ.Π.Ε. Λαγκαδά 0-3
11.12. 15:00ΝάουσαΜακεδονικός Φούφας 1-0
11.12. 15:00Νέστος ΧρυσούποληςΟρφέας Ξάνθης 1-0
Ρεπό: Απόλλων Παραλιμνίου
Αγωνιστική ημέρα: 13
18.12. 15:00Α.Π.Ε. ΛαγκαδάΔόξα Προσκυνητών 1-0
18.12. 15:00ΑΕ ΠοντίωνΔόξα Δράμας 0-3
18.12. 15:00Αλμωπός ΑριδαίαςΑπόλλων Παραλιμνίου 0-2
18.12. 15:00ΑΟ ΚαρδίαςΑπόλλων Καλαμαριάς 1926 1-4
18.12. 15:00ΚαβάλαΝάουσα 0-3
18.12. 15:00Μακεδονικός ΦούφαςΝέστος Χρυσούπολης 0-0
18.12. 15:00Ορφέας ΞάνθηςΚαμπανιακός 0-0
Ρεπό: Εορδαϊκός
Αγωνιστική ημέρα: 14
08.01. 15:00Α.Π.Ε. ΛαγκαδάΑΟ Καρδίας 2-1
08.01. 15:00Απόλλων ΠαραλιμνίουΑΕ Ποντίων 7-0
08.01. 15:00Δόξα ΔράμαςΝάουσα 3-0
08.01. 15:00Δόξα ΠροσκυνητώνΟρφέας Ξάνθης 1-2
08.01. 15:00ΕορδαϊκόςΑλμωπός Αριδαίας αναβλ.
08.01. 15:00ΚαμπανιακόςΜακεδονικός Φούφας 1-0
08.01. 15:00Νέστος ΧρυσούποληςΚαβάλα 3-2
Ρεπό: Απόλλων Καλαμαριάς
Αγωνιστική ημέρα: 15
25.01. 15:00ΑΕ ΠοντίωνΕορδαϊκός 1-3
25.01. 15:00Αλμωπός ΑριδαίαςΑπόλλων Καλαμαριάς 1926 0-1
25.01. 15:00Δόξα ΔράμαςΝέστος Χρυσούπολης 4-0
25.01. 15:00ΚαβάλαΚαμπανιακός 4-0
25.01. 15:00Μακεδονικός ΦούφαςΔόξα Προσκυνητών 0-1
25.01. 15:00ΝάουσαΑπόλλων Παραλιμνίου 0-0
25.01. 15:00Ορφέας ΞάνθηςΑ.Π.Ε. Λαγκαδά 0-1
Ρεπό: ΑΟ Καρδίας
escore.gr

2ος γύρος
http://www.epo.gr/


25.02.
Αγωνιστική ημέρα: 16 
15:00Α.Π.Ε. ΛαγκαδάΜακεδονικός Φούφας 3-1
15:00Απόλλων Καλαμαριάς 1926ΑΕ Ποντίων 3-0 α.α.
15:00Δόξα ΠροσκυνητώνΚαβάλα 0-0
15:00ΕορδαϊκόςΝάουσα 0-1
15:00ΚαμπανιακόςΔόξα Δράμας 1-0
15:00Νέστος ΧρυσούποληςΑπόλλων Παραλιμνίου 0-1
15:00Ορφέας ΞάνθηςΑΟ Καρδίας 2-1
Αγωνιστική ημέρα: 17
1.02. 15:00ΑΟ ΚαρδίαςΑλμωπός Αριδαίας 1-0
29.01. 15:00Απόλλων ΠαραλιμνίουΚαμπανιακός 1-2
29.01. 15:00Δόξα ΔράμαςΔόξα Προσκυνητών 4-2
29.01. 15:00ΚαβάλαΑ.Π.Ε. Λαγκαδά 1-0
29.01. 15:00Μακεδονικός ΦούφαςΟρφέας Ξάνθης αναβλ.
29.01. 15:00ΝάουσαΑπόλλων Καλαμαριάς 2-2
1.02. 15:00Νέστος ΧρυσούποληςΕορδαϊκός 2-1
Αγωνιστική ημέρα: 18
05.02. 15:00Α.Π.Ε. ΛαγκαδάΔόξα Δράμας 0-1
05.02. 15:00Αλμωπός ΑριδαίαςΑΕ Ποντίων 3-0 α.α.
05.02. 15:00Απόλλων Καλαμαριάς 1926Νέστος Χρυσούπολης 4-0
05.02. 15:00Δόξα ΠροσκυνητώνΑπόλλων Παραλιμνίου 2-1
05.02. 15:00ΚαμπανιακόςΕορδαϊκός 5-0
05.02. 15:00Μακεδονικός ΦούφαςΑΟ Καρδίας 3-0
05.02. 15:00Ορφέας ΞάνθηςΚαβάλα 1-1
Αγωνιστική ημέρα: 19
12.02. 15:00ΑΟ ΚαρδίαςΑΕ Ποντίων 3-0 α.α.
12.02. 15:00Απόλλων ΠαραλιμνίουΑ.Π.Ε. Λαγκαδά 2-1
12.02. 15:00Δόξα ΔράμαςΟρφέας Ξάνθης 3-0
12.02. 15:00ΕορδαϊκόςΔόξα Προσκυνητών 2-1
12.02. 15:00ΚαβάλαΜακεδονικός Φούφας 1-1
12.02. 15:00ΚαμπανιακόςΑπόλλων Καλαμαριάς 0-1
12.02. 15:00ΝάουσαΑλμωπός Αριδαίας 1-0
Αγωνιστική ημέρα: 20
19.02. 15:00Α.Π.Ε. ΛαγκαδάΕορδαϊκός 3-1
19.02. 15:00ΑΕ ΠοντίωνΝάουσα 0-3 α.α.
19.02. 15:00Αλμωπός ΑριδαίαςΝέστος Χρυσούπολης 1-2
19.02. 15:00Δόξα ΠροσκυνητώνΑπόλλων Καλαμαριάς 0-4
19.02. 15:00ΚαβάλαΑΟ Καρδίας 0-0
19.02. 15:00Μακεδονικός ΦούφαςΔόξα Δράμας 0-2
19.02. 15:00Ορφέας ΞάνθηςΑπόλλων Παραλιμνίου 0-0
Αγωνιστική ημέρα: 21
05.03. 15:00ΑΟ ΚαρδίαςΝάουσα 3-0
05.03. 15:00Απόλλων Καλαμαριάς 1926Α.Π.Ε. Λαγκαδά 4-1
05.03. 15:00Απόλλων ΠαραλιμνίουΜακεδονικός Φούφας 2-3
05.03. 15:00Δόξα ΔράμαςΚαβάλα 2-1
05.03. 15:00ΕορδαϊκόςΟρφέας Ξάνθης 0-0
05.03. 15:00ΚαμπανιακόςΑλμωπός Αριδαίας 2-1
05.03. 15:00Νέστος ΧρυσούποληςΑΕ Ποντίων 3-0 α.α.
Αγωνιστική ημέρα: 22
12.03. 15:00ΑΕ ΠοντίωνΚαμπανιακός 0-3  α.α.
12.03. 15:00Αλμωπός ΑριδαίαςΔόξα Προσκυνητών 1-1
12.03. 15:00Δόξα ΔράμαςΑΟ Καρδίας 3-0
12.03. 15:00ΚαβάλαΑπόλλων Παραλιμνίου 1-1
12.03. 15:00Μακεδονικός ΦούφαςΕορδαϊκός 1-0
12.03. 15:00ΝάουσαΝέστος Χρυσούπολης 3-1
12.03. 15:00Ορφέας ΞάνθηςΑπόλλων Καλαμαριάς 0-1
Αγωνιστική ημέρα: 23
19.03. 15:00Α.Π.Ε. ΛαγκαδάΑλμωπός Αριδαίας 1-0
19.03. 15:00ΑΟ ΚαρδίαςΝέστος Χρυσούπολης 1-0
19.03. 15:00Απόλλων Καλαμαριάς 1926Μακεδονικός Φούφας 3-1
19.03. 15:00Απόλλων ΠαραλιμνίουΔόξα Δράμας 0-2
19.03. 15:00Δόξα ΠροσκυνητώνΑΕ Ποντίων 3-0 α.α.
19.03. 15:00ΕορδαϊκόςΚαβάλα 0-4
19.03. 15:00ΚαμπανιακόςΝάουσα 0-1
Αγωνιστική ημέρα: 24
02.04. 16:00ΑΕ ΠοντίωνΑ.Π.Ε. Λαγκαδά 0-3 α.α.
02.04. 16:00Αλμωπός ΑριδαίαςΟρφέας Ξάνθης 1-0
02.04. 16:00Απόλλων ΠαραλιμνίουΑΟ Καρδίας 4-1
02.04. 16:00Δόξα ΔράμαςΕορδαϊκός 6-0
02.04. 16:00ΚαβάλαΑπόλλων Καλαμαριάς 2-3
02.04. 16:00ΝάουσαΔόξα Προσκυνητών 0-0
02.04. 16:00Νέστος ΧρυσούποληςΚαμπανιακός 5-0
Αγωνιστική ημέρα: 25
09.04. 16:00Α.Π.Ε. ΛαγκαδάΝάουσα
09.04. 16:00Αλμωπός ΑριδαίαςΜακεδονικός Φούφας
09.04. 16:00ΑΟ ΚαρδίαςΚαμπανιακός
09.04. 16:00Απόλλων Καλαμαριάς 1926Δόξα Δράμας
09.04. 16:00Δόξα ΠροσκυνητώνΝέστος Χρυσούπολης
09.04. 16:00ΕορδαϊκόςΑπόλλων Παραλιμνίου
09.04. 16:00Ορφέας ΞάνθηςΑΕ Ποντίων
Αγωνιστική ημέρα: 26
23.04. 16:30ΑΕ ΠοντίωνΜακεδονικός Φούφας
23.04. 16:30Απόλλων ΠαραλιμνίουΑπόλλων Καλαμαριάς 1926
23.04. 16:30ΕορδαϊκόςΑΟ Καρδίας
23.04. 16:30ΚαβάλαΑλμωπός Αριδαίας
23.04. 16:30ΚαμπανιακόςΔόξα Προσκυνητών
23.04. 16:30ΝάουσαΟρφέας Ξάνθης
23.04. 16:30Νέστος ΧρυσούποληςΑ.Π.Ε. Λαγκαδά
Αγωνιστική ημέρα: 27
30.04. 17:00Α.Π.Ε. ΛαγκαδάΚαμπανιακός
30.04. 17:00ΑΕ ΠοντίωνΚαβάλα
30.04. 17:00Αλμωπός ΑριδαίαςΔόξα Δράμας
30.04. 17:00ΑΟ ΚαρδίαςΔόξα Προσκυνητών
30.04. 17:00Απόλλων Καλαμαριάς 1926Εορδαϊκός
30.04. 17:00Μακεδονικός ΦούφαςΝάουσα
30.04. 17:00Ορφέας ΞάνθηςΝέστος Χρυσούπολης
Αγωνιστική ημέρα: 28
07.05. 17:00Απόλλων Καλαμαριάς 1926ΑΟ Καρδίας
07.05. 17:00Απόλλων ΠαραλιμνίουΑλμωπός Αριδαίας
07.05. 17:00Δόξα ΔράμαςΑΕ Ποντίων
07.05. 17:00Δόξα ΠροσκυνητώνΑ.Π.Ε. Λαγκαδά
07.05. 17:00ΚαμπανιακόςΟρφέας Ξάνθης
07.05. 17:00ΝάουσαΚαβάλα
07.05. 17:00Νέστος ΧρυσούποληςΜακεδονικός Φούφας
Αγωνιστική ημέρα: 29
14.05. 17:00ΑΕ ΠοντίωνΑπόλλων Παραλιμνίου
14.05. 17:00Αλμωπός ΑριδαίαςΕορδαϊκός
14.05. 17:00ΑΟ ΚαρδίαςΑ.Π.Ε. Λαγκαδά
14.05. 17:00ΚαβάλαΝέστος Χρυσούπολης
14.05. 17:00Μακεδονικός ΦούφαςΚαμπανιακός
14.05. 17:00ΝάουσαΔόξα Δράμας
14.05. 17:00Ορφέας ΞάνθηςΔόξα Προσκυνητών
Αγωνιστική ημέρα: 30
21.05. 17:00Α.Π.Ε. ΛαγκαδάΟρφέας Ξάνθης
21.05. 17:00Απόλλων Καλαμαριάς 1926Αλμωπός Αριδαίας
21.05. 17:00Απόλλων ΠαραλιμνίουΝάουσα
21.05. 17:00Δόξα ΠροσκυνητώνΜακεδονικός Φούφας
21.05. 17:00ΕορδαϊκόςΑΕ Ποντίων
21.05. 17:00ΚαμπανιακόςΚαβάλα
21.05. 17:00Νέστος ΧρυσούποληςΔόξα Δράμας

Γ' Εθνική: Το πρόγραμμα του 2ου ομίλου


1η αγωνιστική 16η
Απόλλων Λάρισας-Πύδνα Κίτρους
Εθνικός Φιλιππιάδας-Νίκη Βόλου
Αμβρακία Κωστακιών-Τηλυκράτης Λευκάδας
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Διαγόρας Σεβαστής
Πιερικός-ΑΕ Ιστιαίας
Ρήγας Φεραίος-ΑΕ Καραϊσκάκης
Ολυμπιακός Βόλου-Αστέρας Πετρίτη
Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-Θεσπρωτός

2η αγωνιστική 17η
Εθνικός Φιλιππιάδας-Απόλλων Λάρισας
Πύδνα Κίτρους-Αμβρακία Κωστακιών
Νίκη Βόλου-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Τηλυκράτης Λευκάδας-Πιερικός
Διαγόρας Σεβαστής-Ρήγας Φεραίος
ΑΕ Ιστιαίας-Ολυμπιακός Βόλου
ΑΕ Καραϊσκάκης-Θεσπρωτός
Αστέρας Πετρίτη-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.

3η αγωνιστική 18η
Απόλλων Λάρισας-Αμβρακία Κωστακιών
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Εθνικός Φιλιππιάδας
Πιερικός-Πύδνα Κίτρους
Ρήγας Φεραίος-Νίκη Βόλου
Ολυμπιακός Βόλου-Τηλυκράτης Λευκάδας
Θεσπρωτός-Διαγόρας Σεβαστής
Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-Τηλυκράτης Λευκάδας
ΑΕ Καραϊσκάκης-Αστέρας Πετρίτη

4η αγωνιστική 19η
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Απόλλων Λάρισας
Αμβρακία Κωστακιών-Πιερικός
Εθνικός Φιλιππιάδας-Ρήγας Φεραίος
Πύδνα Κίτρους-Ολυμπιακός Βόλου
Νίκη Βόλου-Θεσπρωτός
Τηλυκράτης Λευκάδας-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.
Διαγόρας Σεβαστής-Αστέρας Πετρίτη
ΑΕ Ιστιαίας-ΑΕ Καραϊσκάκης

5η αγωνιστική 20η
Απόλλων Λάρισας-Πιερικός
Ρήγας Φεραίος-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Ολυμπιακός Βόλου-Αμβρακία Κωστακιών
Θεσπρωτός-Εθνικός Φιλιππιάδας
Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-Πύδνα Κίτρους
Αστέρας Πετρίτη-Νίκη Βόλου
ΑΕ Καραϊσκάκης-Τηλυκράτης Λευκάδας
Διαγόρας Σεβαστής-ΑΕ Ιστιαίας

6η αγωνιστική 21η
Ρήγας Φεραίος-Απόλλων Λάρισας
Πιερικός-Ολυμπιακός Βόλου
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Θεσπρωτός
Αμβρακία Κωστακιών-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.
Εθνικός Φιλιππιάδας-Αστέρας Πετρίτη
Πύδνα Κίτρους-ΑΕ Καραϊσκάκης
Νίκη Βόλου-ΑΕ Ιστιαίας
Τηλυκράτης Λευκάδας-Διαγόρας Σεβαστής

7η αγωνιστική 22η
Απόλλων Λάρισας-Ολυμπιακός Βόλου
Θεσπρωτός-Ρήγας Φεραίος
Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-Πιερικός
Αστέρας Πετρίτη-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
ΑΕ Καραϊσκάκης-Αμβρακία Κωστακιών
ΑΕ Ιστιαίας-Εθνικός Φιλιππιάδας
Διαγόρας Σεβαστής-Πύδνα Κίτρους
Νίκη Βόλου-Τηλυκράτης Λευκάδας

8η αγωνιστική 23η

Θεσπρωτός-Απόλλων Λάρισας
Ολυμπιακός Βόλου-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.
Ρήγας Φεραίος-Αστέρας Πετρίτη
Πιερικός-ΑΕ Καραϊσκάκης
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-ΑΕ Ιστιαίας
Αμβρακία Κωστακιών-Διαγόρας Σεβαστής
Εθνικός Φιλιππιάδας-Τηλυκράτης Λευκάδας
Πύδνα Κίτρους-Νίκη Βόλου

9η αγωνιστική 24η
Απόλλων Λάρισας-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.
Αστέρας Πετρίτη-Θεσπρωτός
ΑΕ Καραϊσκάκης-Ολυμπιακός Βόλου
ΑΕ Ιστιαίας-Ρήγας Φεραίος
Διαγόρας Σεβαστής-Πιερικός
Τηλυκράτης Λευκάδας-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Νίκη Βόλου-Αμβρακία Κωστακιών
Πύδνα Κίτρους-Εθνικός Φιλιππιάδας

10η αγωνιστική 25η
Αστέρας Πετρίτη-Απόλλων Λάρισας
Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-ΑΕ Καραϊσκάκης
Θεσπρωτός-ΑΕ Ιστιαίας
Ολυμπιακός Βόλου-Διαγόρας Σεβαστής
Ρήγας Φεραίος-Τηλυκράτης Λευκάδας
Πιερικός-Νίκη Βόλου
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Πύδνα Κίτρους
Αμβρακία Κωστακιών-Εθνικός Φιλιππιάδας

11η αγωνιστική 26η
Απόλλων Λάρισας-ΑΕ Καραϊσκάκης
ΑΕ Ιστιαίας-Αστέρας Πετρίτη
Διαγόρας Σεβαστής-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.
Τηλυκράτης Λευκάδας-Θεσπρωτός
Νίκη Βόλου-Ολυμπιακός Βόλου
Πύδνα Κίτρους-Ρήγας Φεραίος
Εθνικός Φιλιππιάδας-Πιερικός
Αμβρακία Κωστακιών-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

12η αγωνιστική 27η

ΑΕ Ιστιαίας-Απόλλων Λάρισας
ΑΕ Καραϊσκάκης-Διαγόρας Σεβαστής
Αστέρας Πετρίτη-Τηλυκράτης Λευκάδας
Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-Νίκη Βόλου
Θεσπρωτός-Πύδνα Κίτρους
Ολυμπιακός Βόλου-Εθνικός Φιλιππιάδας
Ρήγας Φεραίος-Αμβρακία Κωστακιών
Πιερικός-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

13η αγωνιστική 28η
Απόλλων Λάρισας-Διαγόρας Σεβαστής
Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΕ Ιστιαίας
Νίκη Βόλου-ΑΕ Καραϊσκάκης
Πύδνα Κίτρους-Αστέρας Πετρίτη
Εθνικός Φιλιππιάδας-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.
Αμβρακία Κωστακιών-Θεσπρωτός
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Ολυμπιακός Βόλου
Πιερικός-Ρήγας Φεραίος

14η αγωνιστική 29η
Τηλυκράτης Λευκάδας-Απόλλων Λάρισας
Διαγόρας Σεβαστής-Νίκη Βόλου
ΑΕ Ιστιαίας-Πύδνα Κίτρους
ΑΕ Καραϊσκάκης-Εθνικός Φιλιππιάδας
Αστέρας Πετρίτη-Αμβρακία Κωστακιών
Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Θεσπρωτός-Πιερικός
Ολυμπιακός Βόλου-Ρήγας Φεραίος

15η αγωνιστική 30η
Απόλλων Λάρισας-Νίκη Βόλου
Πύδνα Κίτρους-Τηλυκράτης Λευκάδας
Εθνικός Φιλιππιάδας-Διαγόρας Σεβαστής
Αμβρακία Κωστακιών-ΑΕ Ιστιαίας
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-ΑΕ Καραϊσκάκης
Πιερικός-Αστέρας Πετρίτη
Ρήγας Φεραίος-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.
Ολυμπιακός Βόλου-Θεσπρωτός

Γ' Εθνική: Το πρόγραμμα του 3ου ομίλου1η αγωνιστική 16η
Τσικλητήρας Πύλου-ΑΟ Ζευγολατιού
Δόξα Μεγαλόπολης-Αχαϊκή
Φωστήρας-Αστέρας Αμαλιάδας
ΠΑΟ Βάρδας-Αιολικός
ΑΟ Χαλκίδας-Παναρκαδικός
Παναχαϊκή-Παναργειακός
ΑΟ Λουτράκι-ΑΕ Ερμιονίδας
Ρεπό: Θήβα

2η αγωνιστική 17η
Θήβα-Τσικλητήρας Πύλου
ΑΟ Ζευγολατιού-Δόξα Μεγαλόπολης
Αχαϊκή-ΠΑΟ Βάρδας
Αστέρας Αμαλιάδας-ΑΟ Χαλκίδας
Αιολικός-Παναχαϊκή
Παναρκαδικός-ΑΕ Ερμιονίδας
Παναργειακός-ΑΟ Λουτράκι
Ρεπό: Φωστήρας

3η αγωνιστική 18η
Τσικλητήρας Πύλου-Δόξα Μεγαλόπολης
Φωστήρας-Θήβα
ΠΑΟ Βάρδας-ΑΟ Ζευγολατιού
Παναχαϊκή-Αχαϊκή
ΑΕ Ερμιονίδας-Αστέρας Αμαλιάδας
ΑΟ Λουτράκι-Αιολικός
Παναρκαδικός-Παναργειακός
Ρεπό: ΑΟ Χαλκίδας

4η αγωνιστική 19η
Φωστήρας-Τσικλητήρας Πύλου
Δόξα Μεγαλόπολης-ΠΑΟ Βάρδας
Θήβα-ΑΟ Χαλκίδας
ΑΟ Ζευγολατιού-Παναχαϊκή
Αχαϊκή-ΑΟ Λουτράκι
Αστέρας Αμαλιάδας-Παναργειακός
Αιολικός-Παναρκαδικός
Ρεπό: ΑΕ Ερμιονίδας

5η αγωνιστική 20η
Τσικλητήρας Πύλου-ΠΑΟ Βάρδας
ΑΟ Χαλκίδας-Φωστήρας
Παναχαϊκή-Δόξα Μεγαλόπολης
ΑΕ Ερμιονίδας-Θήβα
ΑΟ Λουτράκι-ΑΟ Ζευγολατιού
Παναρκαδικός-Αχαϊκή
Αστέρας Αμαλιάδας-Αιολικός
Ρεπό: Παναργειακός

6η αγωνιστική 21η
ΑΟ Χαλκίδας-Τσικλητήρας Πύλου
ΠΑΟ Βάρδας-Παναχαϊκή
Φωστήρας-ΑΕ Ερμιονίδας
Δόξα Μεγαλόπολης-ΑΟ Λουτράκι
Θήβα-Παναργειακός
ΑΟ Ζευγολατιού-Παναρκαδικός
Αχαϊκή-Αστέρας Αμαλιάδας
Ρεπό: Αιολικός

7η αγωνιστική 22η

Τσικλητήρας Πύλου-Παναχαϊκή
ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Χαλκίδας
ΑΟ Λουτράκι-ΠΑΟ Βάρδας
Παναργειακός-Φωστήρας
Παναρκαδικός-Δόξα Μεγαλόπολης
Αιολικός-Θήβα
Αστέρας Αμαλιάδας-ΑΟ Ζευγολατιού
Ρεπό: Αχαϊκή

8η αγωνιστική 23η
ΑΕ Ερμιονίδας-Τσικλητήρας Πύλου
Παναχαϊκή-ΑΟ Λουτράκι
ΑΟ Χαλκίδας-Παναργειακός
ΠΑΟ Βάρδας-Παναρκαδικός
Φωστήρας-Αιολικός
Δόξα Μεγαλόπολης-Αστέρας Αμαλιάδας
Θήβα-Αχαϊκή
Ρεπό: ΑΟ Ζευγολατιού

9η αγωνιστική 24η

Τσικλητήρας Πύλου-ΑΟ Λουτράκι
Παναργειακός-ΑΕ Ερμιονίδας
Παναρκαδικός-Παναχαϊκή
Αιολικός-ΑΟ Χαλκίδας
Αστέρας Αμαλιάδας-ΠΑΟ Βάρδας
Αχαϊκή-Φωστήρας
ΑΟ Ζευγολατιού-Θήβα
Ρεπό: Δόξα Μεγαλόπολης

10η αγωνιστική 25η
Παναργειακός-Τσικλητήρας Πύλου
ΑΟ Λουτράκι-Παναρκαδικός
ΑΕ Ερμιονίδας-Αιολικός
Παναχαϊκή-Αστέρας Αμαλιάδας
ΑΟ Χαλκίδας-Αχαϊκή
Φωστήρας-ΑΟ Ζευγολατιού
Δόξα Μεγαλόπολης-Θήβα
Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

11η αγωνιστική 26η
Τσικλητήρας Πύλου-Παναρκαδικός
Αιολικός-Παναργειακός
Αστέρας Αμαλιάδας-ΑΟ Λουτράκι
Αχαϊκή-ΑΕ Ερμιονίδας
ΑΟ Ζευγολατιού-ΑΟ Χαλκίδας
Θήβα-ΠΑΟ Βάρδας
Δόξα Μεγαλόπολης-Φωστήρας
Ρεπό: Παναχαϊκή

12η αγωνιστική 27η
Αιολικός-Τσικλητήρας Πύλου
Παναρκαδικός-Αστέρας Αμαλιάδας
Παναργειακός-Αχαϊκή
ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Ζευγολατιού
Παναχαϊκή-Θήβα
ΑΟ Χαλκίδας-Δόξα Μεγαλόπολης
ΠΑΟ Βάρδας-Φωστήρας
Ρεπό: ΑΟ Λουτράκι

13η αγωνιστική 28η
Τσικλητήρας Πύλου-Αστέρας Αμαλιάδας
Αχαϊκή-Αιολικός
ΑΟ Ζευγολατιού-Παναργειακός
Θήβα-ΑΟ Λουτράκι
Δόξα Μεγαλόπολης-ΑΕ Ερμιονίδας
Φωστήρας-Παναχαϊκή
ΠΑΟ Βάρδας-ΑΟ Χαλκίδας
Ρεπό: Παναρκαδικός

14η αγωνιστική 29η
Αχαϊκή-Τσικλητήρας Πύλου
Αιολικός-ΑΟ Ζευγολατιού
Παναρκαδικός-Θήβα
Παναργειακός-Δόξα Μεγαλόπολης
ΑΟ Λουτράκι-Φωστήρας
ΑΕ Ερμιονίδας-ΠΑΟ Βάρδας
Παναχαϊκή-ΑΟ Χαλκίδας
Ρεπό: Αστέρας Αμαλιάδας

15η αγωνιστική 30η
ΑΟ Ζευγολατιού-Αχαϊκή
Θήβα-Αστέρας Αμαλιάδας
Δόξα Μεγαλόπολης-Αιολικός
Φωστήρας-Παναρκαδικός
ΠΑΟ Βάρδας-Παναργειακός
ΑΟ Χαλκίδας-ΑΟ Λουτράκι
Παναχαϊκή-ΑΕ Ερμιονίδας
Ρεπό: Τσικλητήρας Πύλου

Γ Εθνική: Το πρόγραμμα του 4ου ομίλου1η αγωνιστική 16η
Ερμής Ζωνιανών-Θύελλα Ραφήνας
Προοδευτική-Εργοτέλης
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Ιάλυσος
Ρόδος-Κηφισιά
Εθνικός Πειραιά-Ιωνικός
ΠΟ Ατσαλένιου-Πανθηραϊκός
Τριγλία Ραφήνας-Άγιος Ιερόθεος
Ρεπό: Ηλυσιακός

2η αγωνιστική 17η
Ηλυσιακός-Ερμής Ζωνιανών
Θύελλα Ραφήνας-Προοδευτική
Εργοτέλης-Ρόδος
Ιάλυσος-Εθνικός Πειραιά
Κηφισιά-ΠΟ Ατσαλένιου
Ιωνικός-Άγιος Ιερόθεος
Πανθηραϊκός-Τριγλία Ραφήνας
Ρεπό: ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ

3η αγωνιστική 18η
Ερμής Ζωνιανών-Προοδευτική
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Ηλυσιακός
Ρόδος-Θύελλα Ραφήνας
ΠΟ Ατσαλένιου-Εργοτέλης
Άγιος Ιερόθεος-Ιάλυσος
Τριγλία Ραφήνας-Κηφισιά
Ιωνικός-Πανθηραϊκός
Ρεπό: Εθνικός Πειραιά

4η αγωνιστική 19η
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Ερμής Ζωνιανών
Προοδευτική-Ρόδος
Ηλυσιακός-Εθνικός Πειραιά
Θύελλα Ραφήνας-ΠΟ Ατσαλένιου
Εργοτέλης-Τριγλία Ραφήνας
Ιάλυσος-Πανθηραϊκός
Κηφισιά-Ιωνικός
Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος

5η αγωνιστική 20η
Ερμής Ζωνιανών-Ρόδος
Εθνικός Πειραιά-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
ΠΟ Ατσαλένιου-Προοδευτική
Άγιος Ιερόθεος-Ηλυσιακός
Τριγλία Ραφήνας-Θύελλα Ραφήνας
Ιωνικός-Εργοτέλης
Ιάλυσος-Κηφισιά
Ρεπό: Πανθηραϊκός

6η αγωνιστική 21η
Εθνικός Πειραιά-Ερμής Ζωνιανών
Ρόδος-ΠΟ Ατσαλένιου
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Άγιος Ιερόθεος
Προοδευτική-Τριγλία Ραφήνας
Ηλυσιακός-Πανθηραϊκός
Θύελλα Ραφήνας-Ιωνικός
Εργοτέλης-Ιάλυσος
Ρεπό: Κηφισιά

7η αγωνιστική 22η
Ερμής Ζωνιανών-ΠΟ Ατσαλένιου
Άγιος Ιερόθεος-Εθνικός Πειραιά
Τριγλία Ραφήνας-Ρόδος
Πανθηραϊκός-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Ιωνικός-Προοδευτική
Κηφισιά-Ηλυσιακός
Ιάλυσος-Θύελλα Ραφήνας
Ρεπό: Εργοτέλης

8η αγωνιστική 23ηΆγιος Ιερόθεος-Ερμής Ζωνιανών
ΠΟ Ατσαλένιου-Τριγλία Ραφήνας
Εθνικός Πειραιά-Πανθηραϊκός
Ρόδος-Ιωνικός
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Κηφισιά
Προοδευτική-Ιάλυσος
Ηλυσιακός-Εργοτέλης
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

9η αγωνιστική 24η
Ερμής Ζωνιανών-Τριγλία Ραφήνας
Πανθηραϊκός-Άγιος Ιερόθεος
Ιωνικός-ΠΟ Ατσαλένιου
Κηφισιά-Εθνικός Πειραιά
Ιάλυσος-Ρόδος
Εργοτέλης-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Θύελλα Ραφήνας-Ηλυσιακός
Ρεπό: Προοδευτική

10η αγωνιστική 25η
Πανθηραϊκός-Ερμής Ζωνιανών
Τριγλία Ραφήνας-Ιωνικός
Άγιος Ιερόθεος-Κηφισιά
ΠΟ Ατσαλένιου-Ιάλυσος
Εθνικός Πειραιά-Εργοτέλης
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Θύελλα Ραφήνας
Προοδευτική-Ηλυσιακός
Ρεπό: Ρόδος

11η αγωνιστική 26η
Ερμής Ζωνιανών-Ιωνικός
Κηφισιά-Πανθηραϊκός
Ιάλυσος-Τριγλία Ραφήνας
Εργοτέλης-Άγιος Ιερόθεος
Θύελλα Ραφήνας-Εθνικός Πειραιά
Ηλυσιακός-Ρόδος
Προοδευτική-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Ρεπό: ΠΟ Ατσαλένιου

12η αγωνιστική 27η
Κηφισιά-Ερμής Ζωνιανών
Ιωνικός-Ιάλυσος
Πανθηραϊκός-Εργοτέλης
Άγιος Ιερόθεος-Θύελλα Ραφήνας
ΠΟ Ατσαλένιου-Ηλυσιακός
Εθνικός Πειραιά-Προοδευτική
Ρόδος-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Ρεπό: Τριγλία Ραφήνας

13η αγωνιστική 28η
Ερμής Ζωνιανών-Ιάλυσος
Εργοτέλης-Κηφισιά
Θύελλα Ραφήνας-Πανθηραϊκός
Ηλυσιακός-Τριγλία Ραφήνας
Προοδευτική-Άγιος Ιερόθεος
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-ΠΟ Ατσαλένιου
Ρόδος-Εθνικός Πειραιά
Ρεπό: Ιωνικός

14η αγωνιστική 29η
Εργοτέλης-Ερμής Ζωνιανών
Κηφισιά-Θύελλα Ραφήνας
Ιωνικός-Ηλυσιακός
Πανθηραϊκός-Προοδευτική
Τριγλία Ραφήνας-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Άγιος Ιερόθεος-Ρόδος
ΠΟ Ατσαλένιου-Εθνικός Πειραιά
Ρεπό: Ιάλυσος

15η αγωνιστική 30η
Θύελλα Ραφήνας-Εργοτέλης
Ηλυσιακός-Ιάλυσος
Προοδευτική-Κηφισιά
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Ιωνικός
Ρόδος-Πανθηραϊκός
Εθνικός Πειραιά-Τριγλία Ραφήνας
ΠΟ Ατσαλένιου-Άγιος Ιερόθεος
Ρεπό: Ερμής Ζωνιανών



Δεν υπάρχουν σχόλια:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ