Φωτογραφία
Οι Ταινίες της Εβδομάδας από από Παρασκευή 17 Φεβρουαρίου στο Cine Grevena ΣΙΝΕ

Κυριακή, 11 Δεκεμβρίου 2016

Γ' Εθνική: Αποτελέσματα-Βαθμολογίες της 12ης αγωνιστικής στους 4 ομίλους

Συγκεντρωτικά όλα τα αποτελέσματα από τις αναμετρήσεις της 12ης αγωνιστικής στους 4 ομίλους της Γ' Εθνικής.

Αναλυτικά:


1ος όμιλος

Δόξα Προσκυνητών-ΑΟ Καρδίας  1-2
Εορδαϊκος-Απ. Καλαμαριάς  1-7
Καμπανιακός-ΑΠΕ Λαγκαδά  0-3
Νέστος Χρυσούπολης-Ορφέας Ξάνθης  1-0
Δόξα Δράμας-Αλμωπός Αριδαίας  3-0
ΦΑΣ Νάουσα-Μακεδονικός Φούφα  1-0
Καβάλα-ΑΕΠ Βατολάκκου  1-0
Ρεπό: Απόλλων Παραλιμνίου
Βαθμολογία

#ΟμάδαΑγ.ΒαθμοίΝΙΗΓκολ
1Απόλλων Καλαμαριάς1227100229-9
2ΑΠΕ Λαγκαδά112581217-8
3Δόξα Δράμας112473126-9
4Νέστος Χρυσούπολης112062314-11
5Ορφέας Ξάνθης111745211-10
6ΑΟ Καρδίας121536312-15
7Καβάλα111435317-12
8ΦΑΣ Νάουσα111435311-11
9Μακεδονικός Φούφα111442511-12
10Αλμωπός Αριδαίας111442510-13
11Καμπανιακός111341613-17
12Απόλλων Παραλιμνίου11102459-10
13Δόξα Προσκυνητών1182278-19
14Εορδαϊκός12714713-28
15ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου1151283-20
Επόμενη Αγωνιστική ημέρα: 13
18.12. 15:00Α.Π.Ε. ΛαγκαδάΔόξα Προσκυνητών
18.12. 15:00ΑΕ ΠοντίωνΔόξα Δράμας
18.12. 15:00Αλμωπός ΑριδαίαςΑπόλλων Παραλιμνίου
18.12. 15:00ΑΟ ΚαρδίαςΑπόλλων Καλαμαριάς 1926
18.12. 15:00ΚαβάλαΝάουσα
18.12. 15:00Μακεδονικός ΦούφαςΝέστος Χρυσούπολης
18.12. 15:00Ορφέας ΞάνθηςΚαμπανιακός
Ρεπό: Εορδαϊκός


2ος όμιλος
ΑΕ Ιστιαίας-Απόλλων Λάρισας  0-1
ΑΕ Καραϊσκάκης-Διαγόρας Σεβαστής  3-0
Αστέρας Πετρίτη-Τηλυκράτης  1-1
Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου-Νίκη Βόλου  1-0
Θεσπρωτός-Πύδνα Κίτρους  0-2
Ολυμπιακός Βόλου-Εθνικός Φιλιππιάδας  3-0
Ρήγας Φεραίος-Αμβρακία Κωστακιών  4-2
Πιερικός-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας  0-0
Βαθμολογία
#ΟμάδαΑγ.ΒαθμοίΝΙΗΓκολ
1Απόλλων Λάρισας1230100227-10
2Διαγόρας Σεβαστής122891222-11
3Ολυμπιακός Βόλου122783121-6
4Πύδνα Κίτρους122473217-7
5Νίκη Βόλου122372317-9
6ΑΕ Καραϊσκάκης122156110-4
7Τηλυκράτης121954311-6
8Ρήγας Φεραίος121752521-21
9Πιερικός12122648-14
10Εθνικός Φιλιππιάδας12122647-15
11Θεσπρωτός12923711-17
12Αστέρας Πετριτή1192366-14
13Μαύροι Αετοί1292379-19
14Αχιλλέας Νεοκαισάρειας12923710-21
15Αμβρακία Κωστακιών1272199-20
16ΑΕ Ιστιαίας1151287-19
3ος όμιλος
Αιολικός-Τσικλητήρας  2-1
Παναρκαδικός-Αστέρας Αμαλιάδας  1-1
Παναργειακός-Αχαϊκή  0-1
ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Ζευγολατιού  2-0
Παναχαϊκή-ΑΟ Θήβα  1-0
ΑΟ Χαλκίς-Δόξα Μεγαλόπολης  2-2
ΠΑΟ Βάρδας-Φωστήρας  0-0
Ρεπό: ΑΟ Λουτράκι
Βαθμολογία
#ΟμάδαΑγ.ΒαθμοίΝΙΗΓκολ
1Παναχαϊκή112891118-2
2Παναρκαδικός122365111-4
3ΑΕ Ερμιονίδας112163213-7
4Αιολικός111846111-7
5ΠΑΟ Βάρδας111853310-6
6Φωστήρας111745212-5
7ΑΟ Χαλκίς111536211-9
8Δόξα Μεγαλόπολης111435314-16
9Τσικλητήρας121435412-10
10Αστέρας Αμαλιάδας111442610-19
11ΑΟ Θήβα121226310-13
12ΑΟ Ζευγολατιού1182274-13
13Παναργειακός1172184-12
14ΑΟ Λουτράκι1172186-15
15Αχαϊκή1162366-14
4ος όμιλος
ΑΕ Κηφισιά-Ερμής Ζωνιανών αναβ.
Ιωνικός-Ιάλυσος (12/12)
Πανθηραϊκός-Εργοτέλης  2-2
Άγιος Ιερόθεος-Θύελλα Ραφήνας  1-1
Ατσαλένιος-Ηλυσιακός αναβ.
Εθνικός-Προοδευτική  0-0
ΑΣ Ρόδος-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ  2-1
Ρεπό: Τριγλία Ραφήνας
Βαθμολογία
#ΟμάδαΑγ.ΒαθμοίΝΙΗΓκολ
1Ιωνικός112574021-6
2Ερμής Ζωνιανών112264114-9
3Εργοτέλης102163115-8
4Άγιος Ιερόθεος101853215-10
5Ατσαλένιος101860417-18
6Εθνικός121644311-10
7Θύελλα Ραφήνας111334417-18
8Πανθηραϊκός111226312-10
9Προοδευτική111233512-13
10ΑΣ Ρόδου111233517-22
11Ιάλυσος111233514-20
12Ηλυσιακός10102447-9
13ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ1192366-13
14ΑΕ Κηφισιάς10815410-11
15Τριγλία Ραφήνας11613712-23

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Τυχαία Άρθρα

by click4money