Νίκησαν όλοι οι γηπεδούχοι στην Α1 ('Άγιος", Αρμενοχώρι, ΠΑΣ, Φιλώτας) - Συνεχίζουν χέρι-χέρι την κούρσα ανόδου οι Αίας Αμμοχωρίου, Λεβαία στην Α΄
Όλα τα αποτελέσματα
Α1 Κατηγορία (20η Αγωνιστική)
Μακεδονικός Βεύης Διαγόρας Βαρικού 3 1
Ηρακλής Αρμενοχωρίου Άρης Λόφων 2 0
Θύελλα Φιλώτα Μέγ.Αλέξανδρος Φλώρινας 4 0
ΠΑΣ Φλώρινα Μελιτεύς Μελίτης 2 0
Ερμής Αμυνταίου Ακρίτας Αχλάδας 4 0
Μακεδονικός Αγ. Παντελεήμονα Ελλάς Άνω Καλλινίκης 7 0
Βαθμολογία:
Επόμενη αγωνιστική:
Διαγόρας Βαρικού Άρης Λόφων
Μέγ.Αλέξανδρος Φλώρινας Μακεδονικός Βεύης
Μελιτεύς Μελίτης Ηρακλής Αρμενοχωρίου
Ακρίτας Αχλάδας Θύελλα Φιλώτα
Ελλάς Άνω Καλλινίκης ΠΑΣ Φλώρινα
Μακεδονικός Αγ. Παντελεήμονα Ερμής Αμυνταίου
Α΄ Κατηγορία (17η Αγωνιστική)
Ελπίδες Αμυνταίου Δάφνη Λεβαίας 1 3
Μέγας Αλέξ.Περάσματος Α.Σ. Ξινού Νερού 4 1
Απόλλων Κέλλης Δόξα Παλαίστρας 2 1
Ατρόμητος Σιταριάς Δόξα Κολχικής 4 1
Θησέας Πολυποτάμου Αίαντας Αμμοχωρίου 0 1
Ρεπό Αστραπή Μεσονησίου
Βαθμολογία:
Η επόμενη αγωνιστική:
Μέγας Αλέξ.Περάσματος Ελπίδες Αμυνταίου
Δάφνη Λεβαίας Απόλλων Κέλλης
Α.Σ. Ξινού Νερού Ατρόμητος Σιταριάς
Δόξα Παλαίστρας Θησέας Πολυποτάμου
Αίαντας Αμμοχωρίου Αστραπή Μεσονησίου
Ρεπό Δόξα Κολχικής
Α1 Κατηγορία (20η Αγωνιστική)
Μακεδονικός Βεύης Διαγόρας Βαρικού 3 1
Ηρακλής Αρμενοχωρίου Άρης Λόφων 2 0
Θύελλα Φιλώτα Μέγ.Αλέξανδρος Φλώρινας 4 0
ΠΑΣ Φλώρινα Μελιτεύς Μελίτης 2 0
Ερμής Αμυνταίου Ακρίτας Αχλάδας 4 0
Μακεδονικός Αγ. Παντελεήμονα Ελλάς Άνω Καλλινίκης 7 0
Βαθμολογία:
ΟΜΑΔΕΣ | Ν | Ι | Η | ΤΕΡΜΑΤΑ | Β | ||
1 | Μακεδονικός Αγ. Παντελεήμονα | 18 | 2 | 0 | 73 | 12 | 56 |
2 | Ερμής Αμυνταίου | 18 | 2 | 0 | 66 | 6 | 56 |
3 | ΠΑΣ Φλώρινα | 11 | 6 | 3 | 50 | 14 | 39 |
4 | Θύελλα Φιλώτα | 10 | 4 | 6 | 41 | 21 | 34 |
5 | Ηρακλής Αρμενοχωρίου | 10 | 1 | 9 | 37 | 36 | 31 |
6 | Μελιτεύς Μελίτης | 8 | 4 | 8 | 34 | 39 | 28 |
7 | Μακεδονικός Βεύης | 8 | 2 | 10 | 37 | 51 | 26 |
8 | Ακρίτας Αχλάδας | 6 | 2 | 12 | 33 | 44 | 20 |
9 | Μέγ.Αλέξανδρος Φλώρινας | 5 | 3 | 12 | 19 | 48 | 18 |
10 | Ελλάς Άνω Καλλινίκης | 5 | 1 | 14 | 19 | 52 | 16 |
11 | Άρης Λόφων | 4 | 3 | 13 | 23 | 41 | 15 |
12 | Διαγόρας Βαρικού | 1 | 2 | 17 | 15 | 83 | 5 |
Επόμενη αγωνιστική:
Διαγόρας Βαρικού Άρης Λόφων
Μέγ.Αλέξανδρος Φλώρινας Μακεδονικός Βεύης
Μελιτεύς Μελίτης Ηρακλής Αρμενοχωρίου
Ακρίτας Αχλάδας Θύελλα Φιλώτα
Ελλάς Άνω Καλλινίκης ΠΑΣ Φλώρινα
Μακεδονικός Αγ. Παντελεήμονα Ερμής Αμυνταίου
Α΄ Κατηγορία (17η Αγωνιστική)
Ελπίδες Αμυνταίου Δάφνη Λεβαίας 1 3
Μέγας Αλέξ.Περάσματος Α.Σ. Ξινού Νερού 4 1
Απόλλων Κέλλης Δόξα Παλαίστρας 2 1
Ατρόμητος Σιταριάς Δόξα Κολχικής 4 1
Θησέας Πολυποτάμου Αίαντας Αμμοχωρίου 0 1
Ρεπό Αστραπή Μεσονησίου
Βαθμολογία:
ΟΜΑΔΕΣ | Ν | Ι | Η | ΤΕΡΜΑΤΑ | Β | ||
1 | Αίαντας Αμμοχωρίου | 10 | 2 | 3 | 37 | 19 | 32 |
2 | Δάφνη Λεβαίας | 9 | 5 | 1 | 29 | 12 | 32 |
3 | Ατρόμητος Σιταριάς | 9 | 0 | 7 | 32 | 25 | 27 |
4 | Μέγας Αλέξ.Περάσματος | 8 | 2 | 6 | 34 | 30 | 24 |
5 | Α.Σ. Ξινού Νερού | 7 | 3 | 6 | 36 | 33 | 24 |
6 | Απόλλων Κέλλης | 7 | 1 | 7 | 27 | 34 | 22 |
7 | Θησέας Πολυποτάμου | 6 | 1 | 8 | 25 | 27 | 19 |
8 | Αστραπή Μεσονησίου | 5 | 3 | 7 | 31 | 41 | 18 |
9 | Δόξα Κολχικής | 5 | 2 | 9 | 20 | 29 | 17 |
10 | Δόξα Παλαίστρας | 4 | 2 | 9 | 28 | 36 | 14 |
11 | Ελπίδες Αμυνταίου | 3 | 3 | 10 | 24 | 37 | 12 |
Η επόμενη αγωνιστική:
Μέγας Αλέξ.Περάσματος Ελπίδες Αμυνταίου
Δάφνη Λεβαίας Απόλλων Κέλλης
Α.Σ. Ξινού Νερού Ατρόμητος Σιταριάς
Δόξα Παλαίστρας Θησέας Πολυποτάμου
Αίαντας Αμμοχωρίου Αστραπή Μεσονησίου
Ρεπό Δόξα Κολχικής
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου