Σαββατο 8/4 Α' κατ.
24η αγωνιστική
Επόμενη αγωνιστική - 25η
Α.Ε. Άνω Κώμης - Α.Ε.Π. Καραγιαννίων
Αλιάκμων Αιανής - Α.Σ. Βελβεντό
Εθνικός Βατερού - Αναγέννηση Εράτυρας
Μακεδονικός Σιάτιστας - Κοζάνη
Μακεδονικός Κοζάνης - Μ. Αλέξανδρος Χαραυγής
Α.Ε. Κοζάνης - Γαλατινή
Τιτάν Σερβίων - Α.Ε. Καλαμιάς
Β’ κατηγορία – 1ος όμιλος
21η αγωνιστική
Επόμενη αγωνιστική -22η
Κένταυρος Πρωτοχωρίου - Α.Ο. Κρόκου
Κεραυνός Πετρανών - Αναγέννηση Λιβαδερού
Ερμής Πλατανορέμματος - Α.Σ. Καρυδίτσας
Μ.Α.Π.Σ. Αγία Παρασκευής - Δόξα Λευκόβρυσης
Αναγέννηση Αργίλου - Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης
Πρόοδος Μεταξά - Ακρίτες Κοζάνης
Α.Ε. Κρανιδίων - Έλατος Ελάτης
Β’ κατηγορία – 2ος όμιλος
21η αγωνιστική
* Ο Πολυνίκης Πτολεμαΐδας έχει -4 βαθμούς περυσινή αρνητική βαθμολογία.
24η αγωνιστική
24η αγωνιστική
Α.Σ. Βελβεντό - Α.Ε. Άνω Κώμης 2-0
Κοζάνη - Αλιάκμων Αιανής 4-1
Μ. Αλέξανδρος Χαραυγής - Εθνικός Βατερού 0-1
Α.Ε. Καλαμιάς - Μακεδονικός Κοζάνης 0-4
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας - Α.Ε. Κοζάνης 1-0
Π.Α.Ο. Κοίλων - Τιτάν Σερβίων 1-2
Γαλατινή - Μακεδονικός Σιάτιστας 0-4
Αναγέννηση Εράτυρας - Α.Ε.Π. Καραγιαννίων 0-3 α.α.
Βαθμολογία
Θέση
|
Ομάδα
|
Β
|
1
|
Α.Ε.Π. Καραγιαννίων
|
57
|
2
|
Φ.Σ. Κοζάνη
|
53
|
3
|
Μακεδονικός Σιάτιστας
|
53
|
4
|
Φ.Σ. Εθνικός Βατερού
|
45
|
5
|
Α.Σ. Βελβεντό
|
40
|
6
|
Αλιάκμων Αιανής
|
37
|
7
|
Α.Ε. Κοζάνης
|
36
|
8
|
Μακεδονικός Κοζάνης
|
36
|
9
|
Μ. Αλ. Χαραυγής
|
34
|
10
|
Τιτάν Σερβίων
|
32
|
11
|
ΠΑΟ Κοίλων
|
32
|
12
|
Α.Μ.Σ. Γαλατινή
|
31
|
13
|
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
|
29
|
14
|
Α.Ε. Άνω Κώμης
|
9
|
15
|
Α.Ε.Κ. Καλαμιάς
|
8
|
16
|
Αναγέννηση Εράτυρας
|
1
|
*Η Αναγέννηση Εράτυρας έχει -6 βαθμούς και αποβλήθηκε από το πρωτάθλημα
Επόμενη αγωνιστική - 25η
Α.Ε. Άνω Κώμης - Α.Ε.Π. Καραγιαννίων
Αλιάκμων Αιανής - Α.Σ. Βελβεντό
Εθνικός Βατερού - Αναγέννηση Εράτυρας
Μακεδονικός Σιάτιστας - Κοζάνη
Μακεδονικός Κοζάνης - Μ. Αλέξανδρος Χαραυγής
Α.Ε. Κοζάνης - Γαλατινή
Τιτάν Σερβίων - Α.Ε. Καλαμιάς
Π.Α.Ο. Κοίλων - Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
Β’ κατηγορία – 1ος όμιλος
21η αγωνιστική
Α.Ο. Κρόκου - Κεραυνός Πετρανών 0-2
Ακρίτες Κοζάνης - Α.Ε. Κρανιδίων 7-0
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης - Έλατος Ελάτης 3-2
Κένταυρος Πρωτοχωρίου - Ερμής Πλατανορέμματος 0-2
Αναγέννηση Λιβαδερού - Μ.Α.Π.Σ. Αγία Παρασκευής 2-2
Α.Σ. Καρυδίτσας - Αναγέννηση Αργίλου 1-0
Δόξα Λευκόβρυσης - Πρόοδος Μεταξά 3-0
Βαθμολογία
Θέση
|
Ομάδα
|
Β
|
1
|
Δόξα Λευκόβρυσης
|
53
|
2
|
Κεραυνός Πετρανών
|
46
|
3
|
Ακρίτες Κοζάνης
|
45
|
4
|
Ερμής Πλατανορέμματος
|
44
|
5
|
Κένταυρος Πρωτοχωρίου
|
39
|
6
|
Έλατος Ελάτης
|
34
|
7
|
Α.Ο. Κρόκου
|
33
|
8
|
Α.Ε. Κρανιδίων
|
22
|
9
|
Μ.Α.Π.Σ. Αγίας Παρασκευής
|
20
|
10
|
Αναγέννηση Λιβαδερού
|
18
|
11
|
Πρόοδος Μεταξά
|
16
|
12
|
Α.Σ. Καρυδίτσας
|
15
|
13
|
Αναγέννηση Αργίλου
|
10
|
14
|
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης
|
10
|
* Μ.Α.Π.Σ. Αγία Παρασκευή έχει -2 βαθμούς περυσινή αρνητική βαθμολογία.
*από έναν αγώνα λιγότερο έχουν Πρόοδος Μεταξά, Αναγέννηση Λιβαδερού, Ακρίτες Κοζάνης και Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης
Επόμενη αγωνιστική -22η
Κένταυρος Πρωτοχωρίου - Α.Ο. Κρόκου
Κεραυνός Πετρανών - Αναγέννηση Λιβαδερού
Ερμής Πλατανορέμματος - Α.Σ. Καρυδίτσας
Μ.Α.Π.Σ. Αγία Παρασκευής - Δόξα Λευκόβρυσης
Αναγέννηση Αργίλου - Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης
Πρόοδος Μεταξά - Ακρίτες Κοζάνης
Α.Ε. Κρανιδίων - Έλατος Ελάτης
Β’ κατηγορία – 2ος όμιλος
21η αγωνιστική
Δράσις Τσοτυλίου - Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας 3-2
Ερμής Ασβεστόπετρας - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου 0-2
Ελπίδες Ελλησπόντου - Δόξα Μικροκάστρου 1-5
Ηρακλής Κρυόβρυσης - Ατρόμητος Πτολεμαΐδας 0-1
Κοζάνη 2004 - Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας 2-1
Δόξα Βερμίου Πύργων - Βέρμιο Καρυοχωρίου 2-1
Πολυνίκης Πτολεμαΐδας - Πρόοδος Κομνηνών 0-3 α.α.
Βαθμολογία
Θέση
|
Ομάδα
|
Β
|
1
|
Ηρακλής Πτολεμαΐδας
|
44
|
2
|
Ακαδημία Π. Βοΐου
|
41
|
3
|
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας
|
41
|
4
|
Δράσις Τσοτυλίου
|
39
|
5
|
Ηρακλής Κρυόβρυσης
|
37
|
6
|
Δόξα Βερμίου Πύργων
|
37
|
7
|
Βέρμιο Καρυοχωρίου
|
31
|
8
|
Ερμής Ασβεστόπετρας
|
30
|
9
|
Ελπίδες Ελλησπόντου
|
27
|
10
|
Δόξα Μικροκάστρου
|
26
|
11
|
Πρόοδος Κομνηνών
|
22
|
12
|
Μ. Αλ. Άρδασσας
|
18
|
13
|
Κοζάνη 2004
|
10
|
14
|
Πολυνίκης Πτολεμαΐδας
|
-9
|
* Ο Πολυνίκης Πτολεμαΐδας έχει -4 βαθμούς περυσινή αρνητική βαθμολογία.
* Ο Πολυνίκης Πτολεμαΐδας έχει -6 βαθμούς και αποχώρησε από το πρωτάθλημα.
* Ατρόμητος Πτολεμαΐδας και Μ. Αλ. Άρδασσας έχουν από 1 αγώνα λιγότερο.
*από έναν αγώνα λιγότερο έχουν η Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου, Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας, Πρόοδος Κομνηνών, Κοζάνη 2004
Επόμενη αγωνιστική - 22η
Κοζάνη 2004 - Δράσις Τσοτυλίου
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας - Ερμής Ασβεστόπετρας
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας - Πολυνίκης Πτολεμαΐδας
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου - Ελπίδες Ελλησπόντου
Πρόοδος Κομνηνών - Ηρακλής Κρυόβρυσης
Δόξα Μικροκάστρου - Δόξα Βερμίου Πύργων
Βέρμιο Καρυοχωρίου - Ατρόμητος Πτολεμαΐδας
Επόμενη αγωνιστική - 22η
Κοζάνη 2004 - Δράσις Τσοτυλίου
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας - Ερμής Ασβεστόπετρας
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας - Πολυνίκης Πτολεμαΐδας
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου - Ελπίδες Ελλησπόντου
Πρόοδος Κομνηνών - Ηρακλής Κρυόβρυσης
Δόξα Μικροκάστρου - Δόξα Βερμίου Πύργων
Βέρμιο Καρυοχωρίου - Ατρόμητος Πτολεμαΐδας
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου